סטודיו גלית דיין רביב הנוסחה לשקט וביטחון בפרויקט שיפוץ או בנייה


איך הופכים את החלום למציאות ? מאיפה להתחיל ? תכנון אדריכלי,הדמיות בתלת מימד,כתבי כמויות,הלבשת הבית -הפרויקטים של המשרד מותאמים אישית ללקוח ובעלי חותמת מובהקת של תחכום אדריכלי לייף סטייל וסגנון חיים .

משרדינו פועל מעל 15 שנים ומעניק לכם : שקט וביטחון כל הדרך הביתה בתהליך השיפוץ/ הבנייה. מלווים אתכם להשקעה בטוחה שעומדת במבחן הזמן . מקסום הפוטנציאל הגלום בחלל . המחשת החלל באמצעות הדמיות תלת מימד. ליצירה שלמה בה מגע היד המקצועית נוכח בכל פינה.

עיצוב בתים פרטיים ודירות יוקרה


רכשתם דירה חדשה? בונים בית חדש? מתכננים שיפוץ בקרוב ?בואו לסייר בבית ולראות אותו בתלת מימד ולקבל את העצות המקצועיות המתאימות עבורכם

הדמייה פוטוראליסטית - מייצרים עבורכם תמונה מוחשית ומגשימים את החלום


לחוש ולהרגיש בית כבר בפגישה ראשונה

אנו מייצרים סקיצות בתלת מימד כדי להמחיש את כל האופציות העומדות לרשותכם לפני הכנת התוכניות האדריכליות .התוצר הסופי הוא למעשה סיבוב וירטואלי שלא משאיר מקום לדימיון .

המלצות


הלקוחות ממליצים על מעצבת הפנים גלית דיין רביב

גלית יקרה,אבי"ע הוא מושג בקבלה המורכב מארבעה עולמות: אצילות,בריאה,יצירה ועשייה.באישיותך ובעבודתך את משלבת בין כל אלו - יוצרת במלאכת מחשבת ,לא מתפשרת ומחפשת תמיד את הדרך להתחדש,והכל במקצועיות מתוך נעימות קבלה והקשבה .

עיצוב ומיתוג למשרדים ,מרפאות ומכוני יופי


חבילות עיצוב ומיתוג לעסקים - מרפאות,מכוני יופי,אולמות תצוגה

עיצוב מעיד על מקצוענות ללא פשרות,ירידה לפרטים , איכות המוצר והשרות ולכן יצרנו חבילה מיוחדת הנותנת מענה מלא לעיצוב העסק ומיתוגו . חבילת עיצוב ומיתוג העסק כוללת :

בלוג בנושא עיצוב פנים


בואו לקרוא על החידושים מעולם עיצוב הבית ולקבל טיפים ורעיונות מועילים . אז למה בעצם לעסוק בעיצוב פנים ? למה לנו הדמיות ? תוכניות ?חומרים? בגלל הסיפוק בעזרה ויצירה עבורכם. בגלל הריגוש והפליאה הטמונים בהפיכת רעיון לבית הכי אישי פונקציונלי ונוח . עולמות של אסתטיקה ויופי מזינים אותנו וממלאים את הסביבה (והלב) בסוג ייחודי ומופלא של תזונה. אבל חשוב לזכור עיצוב פנים זה לא רק אסתטיקה מדובר בהמון ידע טכני ומחויבות : תשתיות נכונות ( חשמל ,אינסטלציה,מיזוג ) איכות חיים נוחות סדר וארגון נכון השקעה נכונה שעומדת במבחן הזמן