מעצבת פנים בשרון

מזל טוב רכשתם בית או דירה אך היא אינה מעוצבת לפי טעמכם? מעוניינים להכניס אליה את הטאץ' הייחודי שלכם? במקרה זה מומלץ לקבוע פגישה עם מעצבת פנים בשרון. המעצבת המקצועית תוכל לסייע לכם בתכנון השינויים הרמויים , להציע שילובי חומרים מתאימים ולהפוך את הדירה החדשה שלכם לבית . בחירת מעצבת פנים אינה דבר של מה בכך. הקדישו זמן ומחשבה לבחירת המעצבת, תוך התבוננות בתיק העבודות של כמה מעצבות פוטנציאליות.

מעצבת פנים בשרון – דברים שכדאי לדעת על עיצוב מטבח

המטבח הוא אחד המקומות המשמעותיים ביותר בבית. שם מתנהלת הפעילות הקולינרית השוטפת, ושם גם נהנים כל בני המשפחה מארוחות משותפות. לפיכך, אם אתם מתכוונים לבצע שינויים בבית, המטבח הוא האזור הראשון שעליו אתם צריכים לחשוב. אלה כמה דגשים לעיצוב המטבח האיכותי:

  • חומרים לארונות – ארונות הם העצמים הבולטים ביותר בכל מטבח. מאחורי הדלתות הגדולות מסתתרים סירים, מחבתות, צלחות וכוסות – כל הכלים המשמשים אתכם להכנת ארוחת גורמה מושלמת. מסיבה זו חשוב להשקיע בבחירת חומרי גלם לדלתות המטבח. אלה יכולות להיות דלתות העשויים מעץ מלא כמו מייפל ואגוז או דלתות סנדוויץ' המורכבות מרבדים של כפיסי עץ.
  • בחירת שיש – השיש שאתם בוחרים למטבח צריך להיות חזק ועמיד מפני רטיבות או חום. אינכם רוצים לגלות סדקים כבר בפעם הראשונה שבה אתם מניחים עליו סיר חמים. מעצבת פנים בשרון תוכל לסייע לכם לבחור את השיש מתאים, בהתחשב בגודל המטבח והמראה הכללי שלו.
  • תכנון האינסטלציה – לפני שמתחילים בעיצוב המטבח לפי התכנון שבחרתם, מומחים בתחום האינסטלציה קובעים את נקודות המים שיעברו במטבח ואת מיקום תעלת הניקוז. כמו כן, חשוב לבדוק את נקודות הגז ואת נקודות החשמל. רק לאחר שנקבע המיקום של כל החיבורים האלה ניתן לגשת לעבודת העיצוב.

גלית דיין רביב מעצבת פנים בשרון

אם אתם מחפשים מעצבת פנים במרכז או בשרון שיכולה לתת מענה למשאלתכם הכמוסה להפוך את הבית לארמון, גלית דיין רביב היא המעצבת שאליה כדאי לפנות. גלית דיין רביב תלווה אתכם באופן אישי בכל התהליך של התכנון והבנייה, תוך שהיא מסתייעת באנשי צוות מקצועיים  וספקים אמינים ומנוסים. כבר בפגישה הראשונית תקבלו עצות מקצועיות לשיפור הבית ותתרשמו מהיחס האדיב והחם.